TERUG   

   U BENT NU OP DE NAMEN_DATABANK GESNEUVELDEN WO1 _ VERZAMELING FREDDY VERBAENEN  

   NAAR FOTO_BLOG VAN GESNEUVELDE MILITAIREN  




                   
                   
                   


GESNEUVELDE BELGISCHE MILITAIREN WERELDOORLOG 1914 - 1918 _ VERZAMELING FREDERIK VERBAENEN

    Bladz     Familienaam    Voornamen       Geboorte datum    Plaats   Rang      Overleden op:        Plaats / Front / Hospitaal   








36/f Adam Hemerus,Jozef 27/09/1856 Castillon Eerste Kapitein - 7é linieregiment ZIEKTE (front) Messac ( FR. )
11/f Albert Victor 25/04/1884 Spa Hulponderluitenant - 2é linieregiment 15/09/1917 Vinckem
67/f Allard Norbert 20/12/1888 Piéton Hulponderluitenant - 15é artillerie regiment 17/08/1918 hospitaal - Cabourg
51/f Amand Octaaf 01/06/1895 Harzee Hulponderluitenent - 11é linieregiment 06/12/1918 Harzée
26/f André Luciaan 19/12/1875 Masy ( Namen ) Kapitein-Kommandant - Genietroepen 03/11/1914 Nieuwpoort
37/f André Mathieu,Adolf 07/10/1892 Antwerpen tweede Kapitein - 7é linieregiment 01/10/1918 Hospitaal - De Panne
37/f Arlt Pieter 02/07/1892 Brussel Hulponderluitenant - 7é linieregiment 29/09/1918 Moorslede
33/f Artan de St-Martin Albrecht 19/11/1891 Hasselt Onderluitenant - 6é linieregiment 27/09/1914 Montigny-bij-lens
11/f Arveng Emiel 27/10/1895 Lessen Hulponderluitenant - 2é linieregiment 18/09/1918 Kwaabeek
78/f Aulaerts Hendrik 31/01/1896 Brussel Onderluitenant - 18é linieregiment 17/10/1918 Ruddervoorde - Waardamme
09/f Backes Jan , Gustaaf 17/03/1868 Beckerich ( LUX ) Kapitein-Kommandant - 2é linieregiment 18/08/1914 St-margareta-Houthem
58/f Baeckelandt Hendrik 05/04/1893 Brasschaat Onderluitenant - 14é linieregiment 06/08/1914 Barchon ( luik )
31/f Baeten Karel 26/06/1883 Herenthout hulponderluitenant - 5é linieregiment 29/10/1914 Ramscapelle
22/f Baeyen Emiel 30/12/1895 Ieperen Tweede Kapitein - 23é linieregiment 30/09/1918 Loopgraaf - Zarrenbeek
51/f Balister Ferdinant 04/11/1890 Brussel Hulponderluitenant - 11é linieregiment 06/02/1917 Alveringhem
50/f Ballet Alfred 14/10/1881 Leuven Luitenant - 11é linieregiment 04/07/1918 Aderbreuk in de loopgraaf
63/f Bancu Hendrik,Lodewijk 23/12/1893 Charleroi Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 29/09/1918 Westroosebeke
18/f Barthelemi Lodewijk 05/08/1865 Dinant Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 01/10/1914 Waelhem
33/f Bastogne Joris 01/05/1893 Laroche Luitenant - 6é linieregiment 17/04/1917 Hospitaal - Cap-Ferrat ( NICE )
19/f Basyn Jozef 14/08/1891 Brugge Hulponderluitenant - 4é linieregiment 09/07/1915 Den Yzer
19/f Baudour Ferdinant 12/08/1895 Mechelen Hulpofficier - 4é linieregiment 31/10/1914 Colchester ( GB )
33/f Bauduin Cyriel 02/11/1884 Tienen Hulponderluitenant - 6é linieregiment 13/11/1917 ( VERMIST )
61/f Baufay Hektor 27/02/1887 Charleroi Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 27/11/1918 Sint-Niklaas
46/f Baumont Capitulino 16/07/1868 Lissabon Kapitein-Kommandant - 9é linie regiment 06/08/1914 Ougrée
61/f Bauwens Pieter,Pauwel 15/10/1893 Aalst Luitenant - 1é reg. Jagers te voet 02/10/1918 Roeselare
54/f Beckers Juliaan 11/04/1891 Kessenich Onderluitenant - 12é linieregiment 1918 Beveren
25/f Beernaerts fritz 09/05/1893 Brugge Tweede-Kapitein 7é Art.Regiment 18/09/1918 Boesinghe
75/f Benaets emiel 05/02/1890 Ukkel Hulponderluitenant - 10é linieregiment 19/04/1918 Hoogstade
33/f Berben Albrecht 19/08/1892 Aalst Luitenant - 6é linieregiment 14/10/1918 Winckel-St-Eloy
10/f Berg Honoré 03/05/1886 Beveren(Audenaarde) Luitenant - 2é linieregiment 27/10/1914 Krijgshospitaal - Kales
57/f Berguet Augustijn 26/01/1877 Parijs ( FR ) 2é Kapitein - 14é linieregiment 24/10/1914 Sint-Joris bij nieuwpoort
40/f Bernaerts Antoon 21/10/1894 Mechelen Hulponderluitenant - 16é linieregiment 15/11/1918 St-Denys-Westrem
10/f Bernard Juul 29/11/1884 Haecht Luitenant - 2é linieregiment 31/10/1918 Hospitaal - Havre
53/f Bernier Maurits 25/04/1888 Lamormenil-Dorchamps Luitenant - 12é linieregiment 14/10/1917 Col-du-Caire ( ziekenhuis )
64/f Bernus Lodewijk 30/06/1882 Charleroi Reserve-Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 20/01/1918 Parijs ( FR )
29/f Beterams Victor 09/01/1892 Mechelen Tweede Kapitein - 5é linieregiment 18/10/1918 Oost-roosebeke
47/f Biebuyck Marcel,Emiel 26/03/1890 Bressoux Luitenant - 9é linie regiment 25/11/1914 Kales
33/f Bieswal Jozef 23/08/1897 Schaerbeek Hulponderluitenant - 6é linieregiment 05/10/1918
38/f Binamé Raimond 01/07/1894 Jambes ( Namen ) Onderluitenant - 7é linieregiment 20/10/1914 St-Joris
71/f Blairon lodewijk 19/02/1864 Jambes Majoor,Stafadjunkt - 8é linieregiment 22/10/1914 Oudstuyvekenskerke
31/f Blavier Jan,Juliaan 27/02/1871 Antwerpen Onderluitenant - 5é linieregiment 30/10/1914 Ramscapelle
67/f Blondeau Antoon 19/03/1898 Hal Hulponderluitenant - 9é artillerie regiment 14/10/1918 Moorslede
57/f Bocart Juul 24/12/1877 Leuze 2é Kapitein - 14é linieregiment 06/08/1914 Luik
37/f Bodenhorst Leo 16/05/1882 Zwijndrecht Luitenant - 7é linieregiment 04/11/1914 Lombartzijde
51/f Bodenstaff Willy 14/04/1893 Bree Hulponderluitenant - 11é linieregiment 15/10/1918
54/f Bodson Isidoor 26/06/1881 Naméche Hulponderluitenant - 12é linieregiment 1915 Cap-Ferrat ( Nice )
18/f Boeykens Pieter,Hendrik 13/02/1870 Beeringen Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 27/12/1914 Antwerpen
53/f Bonnet Paul 12/03/1894 Falisolle 2é Kapitein - 12é linieregiment 23/07/1918 Isenberghe
39/f Bontingh Jan-Baptist,Adolf 08/01/1868 Antwerpen Majoor - 16é linieregiment 18/03/1918 De Panne
54/f Borin Adhemar 22/12/1890 Zwijndrecht Hulponderluitenant - 12é linieregiment 15/10/1918 Lendelede
60/f Borlée Karel 15/11/1869 Geldenaken Kapitein-kommandant - 1é reg. Jagers te voet 12/05/1916 Diksmuide
78/f Borms Rafael 07/04/1896 Sint-Niklaas-Waas Hulponderluitenant - 18é linieregiment 19/10/1918 Hospitaal van Vinckem
20/f Bosmans Eduard 15/04/1875 Lommel Hulponderluitenant - 4é linieregiment 14/03/1915 Veurne
57/f Bostyn Lodewijk 30/07/1892 Komen ( FR ) 2é kapitein - 14é linieregiment 28/09/1918 Langemarck
30/f Boumal Lodewijk 11/05/1890 Luik Reserve-Luitenant - 5é linieregiment 30/10/1918 Brugge
75/f Bourguignon herman 08/06/1892 Roclenge-sur-Geer Hulponderluitenant - 10é linieregiment 03/02/1915 Nieuwpoort
71/f Bourlet juul 05/01/1886 Biesmes Luitenant - 8é linieregiment 27/12/1915
17/f Bourlez Valerius,Jozef 16/09/1891 Ronse Hulponderluitenant - 22é linieregiment 09/09/1918 Kloostermolen
29/f Boussemaere Filip,Jaak 10/08/1865 Mariakerke Kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 30/10/1914 Ramscapelle
61/f Boutfeu Lodewijk 20/06/1895 Luik luitenant - 1é reg. Jagers te voet 28/09/1918 Nabij de steenbeek
67/f Bouzin Karel 21/10/1890 Antoing Hulponderluitenant - 9é artillerie regiment 23/03/1915 Merckem
24/f Brabant Albrecht 29/04/1887 Dion-Le-Mont Hulponderluitenant - 24é linieregiment 29/09/1918 Houthulst
72/f Brasseur Marcel 14/07/1891 Charleroi Hulponderluitenant - 8é linieregiment 22/10/1918 Vinckem
31/f Brisbois Leo 22/02/1893 Seraing-aan-de-Maas Onderluitenant - 5é linieregiment 18/10/1918 Wielsbeke
57/f Brixhe Paul 27/08/1868 Charleroi 2é Kapitein - 14é linieregiment 10/09/1917 Heerlen
53/f Brodhéoux Emiel 19/08/1873 Boussu-en-Fagnes Reserve-Luitenant - 12é linieregiment 06/07/1915 Pervyse
71/f Broghard Alfred,Theo 31/03/1883 Brussel Luitenant - 8é linieregiment 07/10/1914 dendermonde
51/f Bronfort Leo 15/10/1888 Sart-bij-Spa Hulponderluitenant - 11é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
53/f Bronne Frederik 11/12/1877 Luik Luitenant - 12é linieregiment 06/08/1914 Queue-du-Bois
57/f Brundseaux Emiel 04/08/1876 Leuven Luitenant - 14é linieregiment 24/10/1914 Sint- Joris bij nieuwpoort
46/f Bruneel Alberic 05/01/1863 Ronse Majoor - 9é linie regiment 6/08/1914 Sart-Tilman ( luik )
57/f Bruns Jan 13/08/1892 Grivegnée Luitenant - 14é linieregiment 05/10/1918 Oostnieuwkerke
32/f Bultot Hendrik 23/06/1865 Villers-Perwin Kapitein-Kommandant - 6é linieregiment 26/08/1914 Haecht
75/f Buyens emiel 07/03/1891 Geeraardsbergen Luitenant - 10é linieregiment 01/03/1918 Langemarck
09/f Bytebier Lod.-Jozef 22/09/1869 Gent Kapitein-Kommandant - 2é linieregiment 31/08/1914 Tienen
29/f Cales Albrecht 15/08/1872 Ieperen Kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 28/10/1916 Dresden
36/f Cales Ernest 16/05/1878 Hemixem Kapitein-Kommandant - 7é linieregiment 27/02/1917 Cap Ferrat
75/f Callemeyn viktor 20/02/1895 Kortrijk Onderluitenant - 10é linieregiment 29/04/1918 Langemarck
33/f Caluwaerts Karel 13/05/1894 Wommelghem Onderluitenant - 6é linieregiment 29/09/1918 Pervyse
42/f Cambrelin Paul 21/10/1888 Antwerpen Luitenant - 8é/14é Art. Regimenten 23/10/1914 St-Joris
64/f Cambron Firmin 29/04/1893 Moha Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 02/10/1918 Paal 15 - Westroosebeke
20/f Carabin Renaat 27/04/1888 Brussel Onderluitenant - 4é linieregiment 17/07/1916 oud-Stuyvekenskerke
11/f Carbonnelle Simon 30/09/1893 Doornik Hulponderluitenant - 2é linieregiment 19/05/1915 Steenstraete
15/f Caréme Gustaaf 01/03/1872 Tubize Onderluitenant - 3é linieregiment 26/09/1914 Aarschot
19/f Cassiers Jan,Frans 22/02/1879 Cruyshautem Kapitein - 4é linieregiment 20/11/1915 Hoogstade
15/f Charles Frans 17/11/1890 Waelhem Hulponderluitenant - 3é linieregiment 26/04/1915 Steenstraete
37/f Charlier Paul 26/12/1892 Doornik Hulponderluitenant - 7é linieregiment 17/05/1916 Steenstraete
72/f Cheron emiel,hendrik 15/02/1886 Olloy Hulponderluitenant - 8é linieregiment 22/10/1914 Tervaete
37/f Chesselet Jaak 31/05/1887 Hoey Onderluitenant 10/09/1914 Kessel-Loo
10/f Christiaens Remi,August 21/03/1893 Geeraardsbergen luitenant - 2é linieregiment 13/08/1916 Steenkerke
75/f Clabecq raimond 28/02/1895 Marbait Hulponderluitenant - 10é linieregiment 29/04/1918
38/f Claerhout Kamiel 11/12/1886 Antwerpen Hulponderluitenant - 7é linieregiment 21/10/1918 Somerghem
61/f Claes Lodewijk 04/10/? Schaerbeek Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 29/09/1918
39/f Claude Joris,Maurits 21/07/1892 Ittre Tweede Kapitein - 16 linieregiment 21/10/1917 Diksmuide
54/f Clercx Herman 18/02/1889 Luik Onderluitenant - 12é linieregiment 29/09/1914 Breendonck
67/f Clerdent Stephanus 16/06/1893 Visé Onderluitenant - 3é gemengde brigade 24/10/1914 Caeskerke
52/f Cogniaux Gerard 26/01/1870 Anglure ( FR ) Majoor - 12é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
31/f Colard Juul,Willem 15/06/1887 Elsene Hulponderluitenant - 5é linieregiment 05/11/1917 Diksmuide
61/f Colin Amaat 29/05/1889 Elsene Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 31/10/1918 Landeghem
57/f Colman Pieter 04/01/1888 Beyne-Heusay Luitenant - 14é linieregiment 17/07/1915 Ijzer ( loopgraven )
75/f Colpaert prosper 18/04/1894 Gent Hulponderluitenant - 10é linieregiment 02/07/1917 Boesinghe
64/f Conreur Pieter 05/07/1892 Couillet reserve-Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 22/10/1918 Cabourg
32/f Coquels Jozef 22/02/1865 Doornik Kolonel-Stafadjunkt - 6é linieregiment 01/08/1918 Nice
67/f Coriat Emiel 15/07/1892 Brussel Onderluitenant - 1é gemende brigade 23/05/1915 Oostkerke
76/f Cotton Joris,Juliaan 14/10/1888 Flobecq Onderluitenant - 10é linieregiment 22/08/1914 namen
58/f Coulon Leo 01/01/1894 Angleur Onderluitenant - 14é linieregiment 12/09/1914 Elsene
61/f Couty Antoon 16/01/1893 gilly hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 02/10/1918 Roeselare
52/f Cox Kamiel 07/03/1869 Tilff Kapitein-Kommandant - 12é linieregiment 05/08/1914 Queue-du-Bois
47/f Creteur Renaat 12/12/1892 Bergen Onderluitenant - 9é linie regiment 06/08/1914 Ougrée
15/f Cypers Godfried 05/02/1890 Meenen Hulponderluitenant - 3é linieregiment 30/09/1914 Waelhem
32/f Daems Maurits 10/04/1870 Doornik Kapitein-Kommandant - 6é linieregiment 01/11/1914 Veurne
20/f Danneels Jozef 15/12/1892 Brugge Onderluitenant - 4é linieregiment 28/04/1915 Steenstraete
31/f Danneels Pieter 08/05/1885 Gent Onderluitenant - 5é linieregiment 18/09/1914 Leuven
23/f Dardenne Kamiel 12/11/1896 San-zinne-Houyet Luitenant - 24é linieregiment 21/10/1918 Hoogstade
78/f Dassesse Paul 14/07/1893 Elsene reserve Onderluitenant - 18é linieregiment 20/11/1917 Merckem
05/f Davreux Maurice 20/10/1875 Luik Kapitein-Kommandant - Stafadjunkt

5/f Davreux Maurice 20/10/1875 Luik Kapitein-Kommandant , Staf-adjunkt ? ?
72/f De Backer leo 06/09/1889 Antwerpen Hulponderluitenant - 8é linieregiment 07/10/1914 Dendermonde
72/f De Baene Hendrik 26/11/1892 Oostkamp Hulponderluitenant - 8é linieregiment 14/01/1918 Merckem
22/f De Baets Albrecht 15/01/1890 St-Amandsberg Tweede Kapitein - 23é linieregiment 31/10/1918 Schipdonck
38/f De Baré de Comogne ( BARON ) Jules 19/09/1888 Luik Onderluitenant - 7é linieregiment 28/06/1918 Boesinghe
23/f De Beer Carlos 13/11/1892 Wetteren Luitenant - 24é linieregiment 11/09/1918 Tydens bevijdingsoffensief
13/f De Bel August,Lodewijk 04/09/1864 Parijs ( FR ) Majoor - 3é linieregiment 20/08/1914 Leuven
14/f De Bethune Paul ( Baron ) 09/03/1893 Kortrijk Luitenant - 3é linieregiment 21/09/1918 Vinckem
43/f De Bievre Albrecht 20/04/1867 Elsene Majoor,Stafadjunct - Genie troepen 2é Afd. 27/05/1915 Amersfoort ( NL )
24/f De Brouchoven de Bergeyck ( GRAAF )Renaat 29/04/1895 Antwerpen Hulponderluitenant - 24é linieregiment 31/10/1918 Somergem
05/f De Brouwer Karel 30/03/1872 Namen Kapitein-Kommandant - Stafadjunkt 26/01/1915 Hospitaal ocean - de panne
5/f De Brouwer Karel 30/03/1872 Namen Kapitein-Kommandant , Staf-adjunkt 26/01/1915 De Panne ( de oceaan )
14/f De Bruyn Karel 29/03/1876 Ledeberg Tweede Kapitein - 3é linieregiment 07/11/1914 Rosendael ( Duinkerke )
78/f De Bruyne Maurits 20/07/1885 Audenaerde Hulponderluitenant - 18é linieregiment 18/10/1918 Hospitaal - Beveren
71/f De Cleene Albrecht 05/01/1888 Etterbeek Kapitein-Kommandant - 8é linieregiment 11/11/1918 Brugge
35/f De Coninck Alfons 24/07/1889 Pellenberg ( Brabant ) Luitenant - 15é Linieregiment Oktober 1914 VERMIST
72/f De Coster Rafael 01/08/1883 Neeryssche Onderluitenant - 8é linieregiment 03/05/1916 Diksmuide
49/f De Decker Herman 18/12/1869 Gent Majoor - 11é linieregiment 29/09/1918 Westroosebeke
64/f De Doncker Jaak 04/08/1893 Erps-Querbs Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 01/11/1918 Craenenpoel
15/f De Gieter George 03/10/1881 Elsene Hulponderluitenant - 3é linieregiment 14/01/1916 Zuidschoote
78/f De Grave Alfons 11/01/1895 Oostende Luitenant - 18é linieregiment 15/05/1918 Beveren aan den yzer
58/f De Halloy Paul,Lodewijk 05/07/1873 Elsene Reserve-Luitenant - 14é linieregiment 23/10/1914 Sint-Joris
25/f De Hollain ( RIDDER ) Alfons 02/09/1873 Koekelberg Kapitein-Kommandant 2é Gemende Brigade 18/08/1914 St-Margareta-Hauthem
76/f De La Haye Jozef 24/07/1885 Beveren - waas Hulponderluitenant - 10é linieregiment 12/05/1916 Diksmuide
24/f De la Kethulle de Ryhove Arnold 27/12/1887 St-Michiels ( Brugge ) Hulponderluitenant - 24é linieregiment 11/09/1918 Papegoed
17/f De Lalieux de la Rocq Lodewijk 16/01/1894 Verviers Hulponderluitenant - 22é linieregiment 14/09/1917 Kales
38/f De Marteau Edmond,Frans 18/03/1876 Antwerpen Hulponderluitenant - 7é linieregiment 29/09/1914 St-Kathelijne-Waver
11/f De Meester Herman 24/04/1889 Gavere ( O.VL. ) Onderluitenant - 2é linieregiment 22/10/1914 Pervyse
20/f De Meulemeester Pieter 03/12/1888 Antwerpen Onderluitenant - 4é linieregiment
Waelhem
20/f De Meuter Willem 11/02/1892 St-Job-Ukkel Hulponderluitenant - 4é linieregiment 20/10/1918 Somerghem
20/f De Meyer Jan,Prosper 03/02/1885 Lier Hulponderluitenant - 4é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
73/f De Nayer Leo 29/04/1892 Temsche Hulponderluitenant - 8é linieregiment 15/10/1918 Maagdeveld
15/f De Preter Jozef 20/11/1894 Antwerpen Hulponderluitenant - 3é linieregiment 23/01/1917 Kales
51/f De Ridder Jaak 28/12/1891 Esschene Hulponderluitenant - 11é linieregiment 11/09/1914 Wespelaer
11/f De Rockere Edmond 31/03/1878 Gent Onderluitenant - 2é linieregiment 18/08/1914 St-Margareta-houthem
49/f De Schrijnmackers Gaston ( RIDDER ) 24/12/1872 Sint-jans-Molenbeek Kapitein-Kommandant-11é linieregiment 11/09/1914 Wespelaar
59/f De Smet Leopold 26/03/1896 Gent Onderluitenant - 14é linieregiment 04/09/1914 tijdens de terugtocht ( ijzer )
79/f De Stoop Jozef 24/01/1896 Gent Hulponderluitenant - 18é linieregiment 29/03/1918 Andenhouse
68/f De Sutter Joris 17/11/1878 Chercq Kapitein-Kommandant - genietroepen 23/01/1915 Manchester ( england )
33/f De Tollenaere Stephan 01/10/1895 Oostende Hulponderluitenant - 6é linieregiment 12/09/1914 Wesemael
23/f de villers de Waroux (Graaf) Frederik 28/06/1891 Conneux ( Namen ) Reserve-Luitenant - 24é linieregiment 08/09/1918
31/f De Vriendt Ferdinant 26/12/1892 Oostende Onderluitenant - 5é linieregiment 12/09/1914 Wijgmael
23/f De Vulder Hector 18/08/1877 Nieuwpoort Kapitein-Kommandant - 24é linieregiment 01/10/1918 Kales
33/f De Waele Eduard 19/07/1890 Belcele Hulponderluitenant - 6é linieregiment 08/09/1918 Pervyse
39/f De Waele Clement 02/11/1889 Westkerke Reserve Luitenant - 16é linieregiment 28/09/1918 Somerghem
59/f De Wilde André 01/05/1889 Barbencon Hulponderluitenant - 14é linieregiment 14/02/1916 Eggewaerts-capelle
17/f De Wolf Ferdinand 03/08/1892 Gent Tweede Kapitein - 22é linieregiment 14/08/1918
25/f De Wouters de Bouchout ( RIDDER ) Paul 07/05/1894 Roosbeek Tweede Kapitein 7é Art.Regiment 04/10/1918 Stadenberg
49/f Debande Juul 11/08/1878 Revin ( FR ) Kapitein-Kommandant-11é linieregiment 28/09/1914
76/f debouche Juul 29/04/1889 Gembloers Onderluitenant - 10é linieregiment 16/09/1918 Boesinghe
33/f Debroey Emiel,Sylvain 01/08/1885 Gelinden Luitenant - 6é linieregiment 16/10/1918 St-Riquiers
47/f Debroux Jan-Baptist 21/05/1880 Etterbeek Reserve luitenant - 9é linie regiment 14/09/1914 Haecht
64/f Dechy Albrecht 01/06/1893 Nijvel Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 30/09/1918 Scheewijde ( roeselare )
13/f Declerck Alfons 06/04/1870 Brugge Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 13/09/1914 Leuven
19/f Decoodt Hector 05/01/1887 Noord-Schoote (W.VL) Luitenant - 4é linieregiment 14/10/1914 Antwerpen
53/f Decraene Maurits 23/12/1879 Namen 2é Kapitein - 12é linieregiment 12/09/1914 Wespelaar
36/f Defer Edgar 17/06/1871 Jumet Kapitein-Kommandant - 7é linieregiment 04/11/1914 Lombartzijde
74/f Defoin Arthur 28/04/1878 Schendelbeke Kapitein-Kommandant - 10é linieregiment 28/02/1919 Kales
19/f Defrance Theophiel 19/05/1881 Vierves ( Namen ) Reserve-Kapitein - 4é linieregiment 29/09/1918 Westroosebeke
32/f Degauquier Maurits 18/02/1892 Irchonwelz Tweede Kapitein - 6é linieregiment 15/10/1918 Trienhoek ( Iseghem )
73/f Degendt Arthur,Gustaaf 04/01/1882 Gent Hulponderluitenant - 8é linieregiment 07/10/1914 Grimbergen
05/f Deguent Karel 14/12/1881 Hollain Kapitein-Kommandant - Stafadjunkt 29/04/1917 Hospitaal ocean - de panne
5/f Deguent Karel 14/12/1881 Hollain Kapitein-Kommandant , Staf-Adjunkt 29/04/1917 De Panne ( de oceaan )
54/f Dejardin Edward 11/03/1892 Verviers Onderluitenant - 12é linieregiment 20/06/1916 Diksmuide
37/f Dejongh-De Wijngaert Emil 31/03/1888 Heverlee Luitenant - 7é linieregiment 24/03/1916 Den YZER
47/f Dekeyser Leo,Theodoor 04/06/1894 Sempst Luitenant - 9é linie regiment 16/10/1918 Zonnebeke
46/f Delaby Joris 19/05/1879 Doornik Kapitein-Kommandant - 9é linie regiment 29/09/1918 Stadenberg
41/f DELANOEYE Albrecht 10/09/1882 Reninghe Tweede Kapitein - 17é linieregiment 28/05/1918 Forthem
25/f Deldime Frans 08/06/1888 St-Jans-Molenbeek Hulpofficier bij het Loopgraafgeschut 20/08/1917 Diksmuide
25/f delloye Joris 29/11/1887 Hoei Hulponderluitenant bij het 7é art. regiment 18/09/1918 Boesinghe ( Het Sas )
11/f Delmeire Alexis 06/08/1889 Anseghem onderluitenant - 2é linieregiment 06/10/1914 Vilvoorde
67/f Delpire Gaston 07/08/1888 Morialmé Onderluitenant - 3é artillerei regiment 08/10/1914 Baan lokeren-zele
30/f Delsinne Edmond 24/12/1893 Hacquegnies Reserve-Luitenant - 5é linieregiment 29/09/1918
49/f Delvigne Luciaan 24/02/1887 Waulsort Kapitein-Kommandant- 11é linieregiment 14/10/1918 Moorslede
58/f Delvoie Edward 12/03/1892 Tongeren Luitenant - 14é linieregiment 28/09/1918 Langemarck
20/f Demailly Alfons 28/07/1892 Waasten Hulponderluitenant - 4é linieregiment 15/09/1915 Noordschoote
25/f Demeyer Oktaaf 12/02/1894 St-Jans-Molenbeek Onderluitenant 1é Art.Regiment 23/10/1914 Schoorbakke
11/f Deneweth Herman 09/02/1897 Meulebeke Hulponderluitenant - 2é linieregiment 21/07/1916 Hospitaal - Hoogstade
60/f Denhaerynck Guislain 04/07/1875 Sulsique Majoor - 1é reg, jagers te voet 02/10/1918 Most ( oostroosebeke )
13/f Denturck Theodoor 22/10/1871 Wulverghem Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment
Rosendael ( Duinkerke)
47/f Depret Jan 04/03/1894 Antwerpen Onderluitenant - 9é linie regiment 14/10/1918 Winckel-st-Eloi
60/f Dequanter Emiel,frederik 01/02/1888 Aarlen Kapitein-kommandant - 1é reg. Jagers te voet 28/09/1918 PoelCapelle
58/f Derousseau Leo 09/07/1892 Luik Hulponderluitenant - 14é linieregiment 23/10/1914 Sint-Joris
10/f Deschepper Renaat 16/07/1884 Oostende Luitenant - 2é linieregiment 21/11/1914 Hospitaal - Sandgate ( GB )
39/f Desmedt André,Armand 08/05/1880 Roeselaere Kapitein-Kommandant - 16é linieregiment 23/10/1918 Somerghem
73/f Dessart Oskar 16/04/1893 Bihain Onderluitenant - 8é linieregiment 19/03/1916 Caeskerke
13/f Dessent Ferdinant 27/11/1877 Jumet ( Heneg. ) Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 01/10/1918 Kruisstraat
14/f Dethieu Valentijn 11/11/1884 schaerbeek Luitenant - 3é linieregiment 09/10/1914 Merxem - Antwerpen
12/f Deurwaerder Edouard 09/12/1880 Brugge Hulponderluitenant - 2é linieregiment 11/08/1915 Reninghe
73/f Devaux Pieter 06/04/1893 Senzeilles Hulponderluitenant - 8é linieregiment 27/05/1918 Elverdinghe
61/f devillers Edgard 24/09/1893 Aarlen Luitenant - 1é reg. Jagers te voet 15/07/1916 Hoogstade
10/f Devisch Renaat 22/09/1888 Gent Luitenant - 2é linieregiment 18/08/1914 Hospitaal - Tienen
31/f Devos Prosper,Hendrik 28/01/1889 Brussel Onderluitenant - 5é linieregiment 03/11/1914 Zevecote
73/f Devos Max 19/03/1893 Neuve-Eglise Onderluitenant - 8é linieregiment 14/10/1914 Keyem ( vermist )
64/f dewandre Karel 07/04/1895 Antwerpen Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 29/09/1918 Westroosebeke
64/f Dewattinne Emiel 25/07/1894 Leuze Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 23/03/1918 Merckem
12/f Dewincklaere Frans 26/03/1887 Ronse Onderluitenant - 2é linieregiment 18/08/1914 St-Margareta-Houthem
59/f D'Haene Marcel 28/04/1891 West-roosebeke Onderluitenant - 14é linieregiment 06/10/1918 Beveren aan den ijzer
38/f D'Huart August 21/03/1893 Elsene Hulponderluitenant- 7é linieregiment 21/09/1918 Moorslede
09/f Diegerick Edm.-Lodewijk 30/10/1855 Deynze Reserve-majoor - 2é Linieregiment 08/08/1916 Rotterdam
75/f Dieudonné maurits 11/08/1891 Leuven Luitenant - 10é linieregiment 14/10/1918 Cortemarck
54/f Dogaer Bernard 04/04/1893 Mechelen Onderluitenant - 12é linieregiment 21/10/1918 Beveren aan den Yzer
31/f Doquier Eduard 24/04/1875 Laken Hulponderluitenant - 5é linieregiment 27/10/1915 Geheimzinnige Haag
15/f Dorvillers Karel 27/03/1875 Luik Onderluitenant - 3é linieregiment 12/02/1916 Zuidschoote
53/f Doutrepont Alexander 30/12/1891 Luik Luitenant - 12é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
41/f Dressen Albrecht 15/12/1895 Pepinster Luitenant - 17é linieregiment 28/09/1918 Hoogstade
61/f Drion Victor 29/07/1897 Luik Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 31/10/1918 Landeghem
73/f Drory Robrecht 21/04/1896 Gent hulponderluitenant - 8é linieregiment 14/04/1916 alveringhem
61/f Duchenne Ferdinand 26/05/1893 Namen Luitenant - 1é reg. Jagers te voet 05/04/1918 Kippe ( Merckem )
56/f Duchesne Karel 03/12/1871 Schaerbeek Kapitein-Kommandant - 14é linieregiment 05/08/1914 Ronsée
17/f Ducoffre August,F-V 29/03/1885 Houdeng-Goegnies Kapitein-Kommandant - 22é linieregiment 29/09/1918
67/f Ducoffre Emiel 03/08/1891 Couvin Hulponderluitenant - 3" artillerie regiment 12/05/1916 Oostkerke
65/f Dufrane Renaat 31/05/1891 Quaregnon Reserve-onderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 06/08/1914 Sart-Tilman
09/f Dugniolle Juul,Ghislain 16/07/1867 Brussel Majoor , stafadjunkt - 2é linieregiment 18/08/1914 St-Margareta-Houthem
71/f Dukers André 18/11/1884 Lier 2é Kapitein - 8é linieregiment 08/05/1918 Elverdinghe
68/f Dumont Emiel 13/02/1879 Sint-Joost-ten-Noode Reserve-Kapitein-Kommandant - Genietroepen 03/10/1918 Roeselare
36/f Dungelhoeff Hendrik 08/03/1872 Brussel Kapitein-Kommandant - 7é linieregiment 19/10/1914 St-Joris ( Nieuwpoort )
42/f Dungelhoeff Gustaaf 09/10/1867 Brussel Kapitein-Kommandant - 8é/14é Art. Regiment 12/09/1914 Wezemael
40/f Dupont Maurits 28/06/1896 Ath Onderluitenant - 16é linieregiment 27/10/1917 Hoogstade
36/f Durt Huibrecht 22/04/1870 Vlissingen ( NL. ) Kapitein-kommandant - 7é linieregiment 29/09/1914 St-Kathelijne-Waver
49/f Dusart Karel 25/12/1860 Gent Kolonel-kommandant -11é linieregiment 06/08/1914 Luik
17/f Dussart Gaston 13/06/1887 Chiévres ( Heneg. ) Kapitein-Kommadant - 22é linieregiment 29/09/1918 Hoogstade
47/f Edmonds Maurits 28/10/1895 Etterbeek Hulponderluitenant - 9é linie regiment 14/10/1918 Moorslede
22/f Eischen Albrecht 10/06/1895 Arlon Hulponderluitenant - 23é linieregiment 30/09/1918 Houthulst
57/f Englebert Rodolf 11/12/1877 Luik 2é Kapitein - 14é linieregiment 09/10/1918 Hoogstade
25/f Evers Gaston 13/07/1893 Brussel Hulponderluitenant - 1é Art.Regiment 14/10/1918 Cortemarck
46/f Evrard Jozef 18/05/1873 Bomal Kapitein-Kommandant - 9é linie regiment 29/09/1918 Houthulst
67/f Fabri Jan 19/02/1894 Marche Onderluitenant - 3é artillerie regiment 04/04/1917 Diksmuide
12/f Fabry Emiel 30/06/1896 Corbais ( BR ) Hulponderluitenant - 2é linieregiment 29/09/1918 Zarren
42/f Fauconnier Joris 30/03/1897 Luik Hulponderluitenant - 8é/14é Art. Regimenten 26/10/1918 Kales
47/f Fauconnier Leo 07/09/1885 Brussel Luitenant - 9é linie regiment 24/08/1914 Meerbeke
15/f Fay Ferdinand,Jozef 28/05/1874 Hastiére-Par-Dela Hulponderluitenant - 3é linieregiment 02/11/1914 Kales
68/f Fisette August 29/09/1883 Landen 2é Kapitein - genietroepen 02/10/1914 Antwerpen
17/f Flamant Leopold 14/05/1878 Gent Tweede Reserve Kapitein - 22é linieregiment 02/10/1918 Zaenen
60/f Fleuracker Gillis,frans 02/03/1870 Parijs (FR ) Kapitein-kommandant - 1é reg. Jagers te voet 06/08/1914 Sart-Tilman ( luik )
15/f Fontainas Ferdinand 10/07/1894 Elsene Hulponderluitenant - 3é linieregiment 25/04/1915 Steenstraete
15/f Fonteyne Oscar 26/09/1894 Brugge Onderluitenant - 3é linieregiment 29/09/1914 Waelhem
14/f Foulon Renaat 31/07/1893 Koekelberg Hulponderluitenant - 9é linie regiment 21/10/1914 Aan den YZER
63/f Franck Joris 29/12/1889 Vervier Kapitein - 4é reg. Jagers te voet 19/03/1919 Cap Ferrat ( FR )
50/f francois Joris,Leopold 28/04/1893 Schaerbeek Luitenant - 11é linieregiment 14/10/1918 Moorslede
53/f Francois Leo 12/10/1894 Stavelot 2é Kapitein - 12é linieregiment 29/09/1918 Stadenberg
65/f Francotte Filip 24/07/1878 Luik Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 03/10/1918 oostnieuwkerke
42/f Frére Marcel 06/10/1895 Luik Hulponderluitenant - 8é/14é Art. Regimenten 25/11/1918 De Panne
58/f Fumal Isidoor,Jozef 30/08/1881 Cras-Avernas reserve-Luitenant - 14é linieregiment 03/10/1918 Oostnieuwkerke
74/f Funck Juul 29/07/1866 Luxemburg Kapitein-Kommandant - 10é linieregiment 18/10/1914 Keyem
73/f Gaillard omer 05/08/1889 Haut-le-Wastia Onderluitenant - 8é linieregiment 22/08/1914 Champion
43/f Galere Raimond 02/03/1892 Gent Onderluitenant - Genie troepen 2é afd. 11/11/1914 Nieuwpoort
56/f Gallendyn Lodewijk 15/06/1876 Schaerbeek Kapitein-kommandant - 14é linieregiment 05/08/1914 Luik
50/f Garnir Florent 25/02/1888 Erezée 2é Kapitein - 11é linieregiment 29/09/1918 Stadenberg
29/f Gauthier Juvenel,Jozef 02/02/1868 Berzée Kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 20/10/1914 Den Yzer
64/f Geerts Gustaaf 18/08/1891 Borgerhout Reserve-Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 28/09/1918
26/f Gelders Karel 15/06/1892 Etterbeek Onderluitenant - 2é gemengde brigade 02/10/1914 Den Yzer
40/f Genin Emiel 17/04/1896 Charleroi Hulponderluitenant - 16é linieregiment 29/09/1918 Moorslede
68/f George Robrecht,Karel 31/03/1893 Meenen Hulponderluitenant - genietroepen 17/04/1918 Reninghe
29/f Georges Eduard 09/01/1870 Mussy-la-Ville Kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 12/09/1914 Molen
46/f Gerard Arthur 09/04/1870 Patignies Kapitein-Kommandant - 9é linie regiment 26/10/1914 St-Joris
50/f Gerard Leopold 28/12/1880 Luik 2é Kapitein - 11é linieregiment 10/09/1914 Wespelaar
68/f Germay Pieter 28/04/1891 Fécher-soumagne Hulponderluitenant - genietroepen 28/09/1918
32/f Gigot Lodewijk,Hendrik 05/06/1881 beauraing Tweede Kapitein - 6é linieregiment 15/10/1918 Lendelede
61/f Gillaux Raimond 03/04/1892 Borgworm Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 17/04/1918 Merckem
56/f Gille Eugeen 31/03/1885 Amsterdam ( NL ) Kapitein-Kommandant - 14é linieregiment 03/10/1918 Roeselare
60/f Gilliard Losewijk,Oktaaf 20/03/1889 Champlon 2é Kapitein - 1é reg. Jagers te voet 30/07/1917 Oudstuivekenskerke
62/f Gilliard Alfred 21/07/1888 Charleroi hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 10/05/1915 Caeskerke
73/f Gobert Rogier 30/03/1895 Elsene Hulponderluitenant - 8é linieregiment 07/05/1917 Het Sas
13/f Godeaux August 21/03/1871 Vorst Majoor - 3é linieregiment 10/12/1919 Ukkel
52/f Godefroid Arthur 09/01/1875 Schaerbeek Kapitein-Kommandant - 12é linieregiment 06/08/1914 Rocour ( Luik )
48/f Godfurnon Juul,Jozef 27/11/1891 Dinant Onderluitenant - 9é linieregiment 08/01/1915 Yzerdijk
42/f Godin Paul,Edmond 06/08/1891 Stavelot Reserveluitenant - 8é/14é Art. Regimenten 27/10/1918 Kales
19/f Goens Oscar,Jozef 22/09/1875 Gent Kapitein - 4é linieregiment 20/10/1918
40/f Goethals Otto 13/07/1895 Eekloo Hulponderluitenant - 16é linieregiment 11/10/1918 Vésinet ( FR )
17/f Goffin Desiré,Jozef 30/06/1865 Marchin ( Hoei ) Majoor - 22é linieregiment 28/09/1918
26/f Goffinet Leo 09/05/1892 Villers-la-Loue Onderluitenant - genietroepen 25/04/1913 De Panne
68/f Gomez Paul,Jozef 19/07/1892 Vielsalm Hulponderluitenant - genietroepen 13/11/1917 oudstuyvekenskerke
40/f Gonay Herman 07/09/1892 Erezee Hulponderluitenant - 16é linieregiment 28/09/1918 Wieltje ( Yperen )
19/f Goossens Joris 20/11/1890 Iseghem Kapitein - 4é linieregiment 31/10/1918 Somergem
76/f Grignard Maurits 06/01/1891 Verviers Hulponderluitenant - 10é linieregiment 15/10/1918 Cortemarck
12/f Groenendaels Wijnand 08/04/1889 Seraing-sur-Meuse Onderluitenant - 2é linieregiment 26/08/1914 Weerde
48/f Groeven Nikolaas 06/12/1889 Scheldewindeke Hulponderluitenant - 9é linieregiment 17/04/1918 Steenstraete
52/f Grossmann Bernard 09/09/1875 Etterbeek Kapitein-Kommandant - 12é linieregiment 29/09/1914 Londerzeel
17/f Guequier Eduard 14/04/1883 Gent Luitenant - 22é linieregiment 18/10/1914
26/f Guequier Juliaan 11/03/1893 Gent Onderluitenant - 1é Artillerie regiment 13/11/1917 Duinhoek ( Adinkerke )
71/f Guffens Ulysse 18/02/1870 Namen Majoor,Stafadjunkt - 8é linieregiment 20/11/1914 Londen ( england )
48/f Gustin Celestijn 27/08/1888 Brugge Hulponderluitenant - 9é linieregiment 23/04/1915 De Panne
66/f Hage Gaston 03/02/1891 Gent 2é kapitein - 15é artillerie regiment 17/08/1918 Adinkerke
17/f Hagen Ferdinand 08/05/1890 Verviers Hulponderluitenant - 22é linieregiment 30/09/1918 Staden
50/f Hanquet Emiel 06/02/1888 Luik Luitenant - 11é linieregiment 07/11/1918 Kales
62/f Hanuise Fernand 16/07/1890 Marcinelle Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 02/10/1918 Oostnieuwkerke
51/f Hary Maurits 18/01/1893 Aarlen Hulponderluitenant - 11é linieregiment 12/09/1914 Haecht
15/f HassebroucQ Huibrecht 23/05/1889 Wytschaete Onderluitenant - 3é linieregiment 24/09/1914 Antwerpen
05/f Hautecler Ernest,Frans 03/04/1874 Jambes Kapitein-Kommandant - Stafofficieren 15/11/1914 Baan ( Veurne-ieperen )
5/f Hautecler Ernest,Frans 03/04/1874 Jambes Kapitein-Kommandant - Staf officier 15/11/1914 Baan ( Veurne-Ieper)
65/f Hautem Marinus 10/02/1891 Ville-Pommeroeul Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 04/07/1916 Ijzerdijk
32/f Hayen Albrecht 08/06/1871 Wilrijck Kapitein-Kommandant- 6é linieregiment 16/01/1916
22/f Hebrant Hervé 19/10/1894 Bertrix Luitenant - 23é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
37/f Heck Leo,Jozef 05/02/1875 Laplaigne Tweede Kapitein - 7é linieregiment 10/09/1914 Kessel-Loo
09/f HecQ Florentin 12/09/1868 Lobbes Kapitein-Kommandant - 2é linieregiment
Oplinter
66/f Hellemans Robrecht 03/04/1873 Elsene Kapitein-Kommandant - 14é gemengde brigade 06/08/1914 Queue du bois ( luik )
74/f Henrotin Jan,Lodewijk 10/09/1869 Marloye 2é Kapitein - 10é linieregiment 22/08/1914 Wartet
79/f Henry Jan 02/05/1897 Leuven Hulponderluitenant - 18é linieregiment 22/10/1918 Overbroeck
60/f Henseval Joris,jozef 31/03/1872 Chatelet Kapitein-kommandant - 1é reg. Jagers te voet 06/08/1914 Sart-Tilman ( luik )
67/f Hentiens Hendrik 30/01/1886 Sint-Gillis bij brussel Hulponderluitenant - 3é artillerie regiment 19/05/1918 Houthem
20/f Herman Jozef 11/11/1894 Luik Hulponderluitenant - 4é linieregiment 20/10/1917 Caeskerke
73/f Herman Albrecht 28/01/1891 Auderghem Hulponderluitenant - 8é linieregiment 02/05/1916 Diksmuide
58/f Hermesse Herman 11/04/1893 Milmort Luitenant - 14é linieregiment 03/10/1918 Oostnieuwkerke
30/f Herremans Herman 28/06/1876 Brussel Reserve-Luitenant - 5é linieregiment 06/11/1918 Beveren-aan-den-Yzer
30/f Honnay Hendrik 28/01/1879 Fo es Reserve-Luitenant - 5é linieregiment 20/06/1915 Woumen ( W.VL )
36/f Houart Juul,Jozef 15/04/1866 Marcinelle Majoor - 7é linieregiment 23/10/1914 ST-Joris ( Nieuwpoort )
20/f Hubert Pol 15/04/1886 Lier Hulponderluitenant - 4é linieregiment 28/09/1918 tydens Het zegeoffensief
56/f Hutereau Jozef 30/03/1875 Brussel Kapitein-Kommandant - 14é linieregiment 24/10/1914 Sint Joris
29/f Hutsebaut Lodewijk 15/12/1867 Hamme Kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 13/09/1914 Leuven
14/f huys Karel 26/11/1891 Oostende Luitenant - 3é linieregiment 01/10/1918 Handzaeme-Kruisstraat
75/f Jacops konstantijn 27/05/1890 Petrograd ( rusland ) Luitenant - 10é linieregiment 08/10/1918 Cabour
54/f Jacquemin E.A.G. 11/03/1893 Antwerpen Onderluitenant - 12é linieregiment 11/09/1914 Haecht
06/f Jacques Joris 30/11/1882 Brasschaet - antwerpen Kapitein-kommandant - Stafofficieren 18/10/1918 Zonnebeke
10/f Jacques Luciaan 26/04/1890 Doornik Luitenant - 2é linieregiment 27/05/1915 steenstraete
6/f Jacques Joris 30/11/1882 Brasschaet Kapitein-Kommandant - Staf Officier 18/10/1918 Zonnebeke
05/f Jacquet Jozef 21/03/1857 Tienen Luitenant - Generaal - Stafofficieren 21/01/1917 Pau ( Frankrijk )
5/f Jacquet Jozef 21/03/1857 tienen Luitenant-Generaal, Commandeur-Staf officier 21/01/1917 Pau ( FR )
10/f Jamar Edouard,Jozef 15/06/1885 Doornik Luitenant - 2é linieregiment 18/08/1914 St-Margareta-Houthem
37/f Jamin Leopold,Karel 04/11/1869 Luik Tweede Kapitein - 7é linieregiment 04/11/1914 Lombartzijde
26/f Jansen Benjamin 15/07/1887 Brussel Reserve-Luitenant - genietroepen 30/10/1918 Oostnieuwkerke
51/f Janssens Arthur 29/12/1891 Caggevinne-Assent Onderluitenant - 11é linieregiment 03/10/1914 Heffen ( Mechelen )
38/f Joos Leo,Jan 01/11/1892 Stekene Hulponderluitenant - 7é linieregiment 04/04/1917 Diksmuide
33/f Jouveneau Lodewijk 11/11/1895 Dout ( Bergen ) hulponderluitenant - 6é linieregiment 14/10/1918 Beythem
22/f Kaisin Rafaél 16/12/1892 Aiseau ( HENEG. ) Luitenant - 23é linieregiment 13/11/1918 Kales
14/f Kneuts Alfred 20/08/1882 Diest Tweede Kapitein - 3é linieregiment 07/10/1918 Handzaeme
22/f Koelman Karel 13/09/1893 Luik Hulponderluitenant - 23é linieregiment 29/04/1917 Abeelenhof
63/f Kremer Frans 23/04/1889 Charleroi Kapitein-kommandant - 4é reg. Jagers te voet 28/09/1918 Steenbeek
60/f Kuck Leo 04/10/1872 St-Joost-ten-noode 2é Kapitein - 1é reg. Jagers te voet 06/08/1914 Boncelles ( luik )
56/f Labeau Jan,Filip 29/04/1874 Vorst bij brussel Majoor - 14é linieregiment 03/10/1918
14/f Lacante Maurice 14/10/1883 Reninghe ( W.VL ) Luitenant - 3é linieregiment 14/10/1918 Neuchatel ( Zwitserland)
75/f Laforet emiel 13/11/1878 Parijs 2é Kapitein - 10é linieregiment 03/02/1915 Nieuwpoort
75/f Laforét juul,august 20/07/1889 Bouillon Reserve-Luitenant - 10é linieregiment 10/03/1919 Gravelines
42/f Lagae Raimond 18/08/1889 Schaerbeek Hulponderluitenant - 8é/14é Art. Regimenten 27/10/1918 Somerghem-Roo
42/f Lahaye Jozef,Nestor 18/04/1894 Poperinghe Hulponderluitenant - 8é/14é Art. Regimenten 07/11/1918 ZIEKTE - GRIEP
62/f Lalieux Jozef 15/03/1879 Elsene Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 12/05/1915 Caeskerke
73/f Lambert James,edgard,R. 03/08/1886 Marcinelle Onderluitenant - 8é linieregiment 22/10/1914 Tervaete
76/f Lambert Juul 24/10/1892 Halma Hulponderluitenant - 10é linieregiment 28/10/1914 verbandplaats 5é L.A.
76/f Lambinet Maurits 28/06/1892 Ransart Onderluitenant - 10é linieregiment 31/03/1916 De Panne
65/f Lambrechts Edmond 06/03/1880 zetrud-lumay Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 23/10/1914 Boitshoucke
30/f Lamotte Albrecht 03/09/1878 Bertrix Reserve-Luitenant - 5é linieregiment 12/09/1914 Wijgmael
34/f Lamotte Rodolf 10/01/1894 Butler ( U.S.A. ) Onderluitenant - 6é linieregiment 03/10/1914 Borgerhout
76/f Lamotte Oktaaf 07/09/1895 Pensylvanie ( U.S.A. ) Onderluitenant - 10é linieregiment 02/01/1915 Diksmuide
79/f Lannoy Jozef 05/12/1886 Ruysselede Hulponderluitenant - 18é linieregiment 24/09/1918 Diksmuide
62/f Laurent Juliaan 08/06/1893 Sint-Amands Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 15/05/1916 Diksmuide
31/f Lauwers Paul 11/03/1895 Antwerpen Hulponderluitenant - 5é linieregiment 14/10/1918 Ouckene
12/f Lebrun Leopold 07/03/1874 Elsene Onderluitenant - 2é linieregiment 25/08/1914 Weerde
23/f Lebrun Maurits 23/12/1891 Brussel Luitenant - 24é linieregiment 28/09/1918
32/f Leclerc Hendrik,Luciaan 25/02/1874 Parijs Tweede Kapitein - 6é linieregiment 31/10/1914 Ramscapelle
43/f Ledent Maurits 31/03/1894 Angleur Onderluitenant - Genie troepen 2é afd. 02/10/1918 Hoogstade
58/f Lefebvre Raoul 29/03/1885 Namen Luitenant - 14é linieregiment 10/09/1914 St-Adriaan
32/f Lefévre Leopold-L-G 01/01/1866 Chapelle-Lez-Herlaimont Kolonel - 6é linieregiment 17/04/1916
11/f Legrand George,Karel 11/12/1882 Schaerbeek Luitenant - 2é linieregiment 22/10/1914 aan den YZER
64/f Legros Ferdinand 18/05/1890 Sint-Gillis ( brussel ) Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 31/05/1916
19/f Lekeux Hendrik,Jozef 21/06/1874 Grand-Haleux ( LUX. ) Kapitein - 4é linieregiment 12/08/1914 Halen
12/f Lelive Hendrik 15/07/1893 Gent Onderluitenant - 2é linieregiment 18/08/1914 Oplinter
52/f Lemaire Jozef,August 19/10/1865 Ville-du-Bois Kapitein-Kommandant - 12é linieregiment ?/10/1914 Antwerpen
30/f Lemal Antoon 20/05/1879 Pironchamps Luitenant - 5é linieregiment 12/09/1914 Rotselaar
63/f Lemoine Kamiel 21/07/1869 Solre-sur-sambre Kapitein-kommandant - 4é reg. Jagers te voet 05/08/1914 Sart-Tilman
54/f Leonard Jozef,Arnold 23/03/1892 Virton Hulponderluitenant - 12é linieregiment 15/10/1918 Lendelede
62/f Leonet Felix 13/07/1876 Andenne Onderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 15/01/1915 Granville
76/f Lepoudre Marcel 13/08/1890 Hoogleden Onderluitenant - 10é linieregiment 22/08/1914 Namen
62/f Leprince Baudewijn 06/10/1893 Presles Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 31/01/1917 Diksmuide
29/f Lequeux Herman 06/01/1866 Dinant kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 12/09/1914 Molen
63/f Lerat Joris 23/12/1888 Chatelet 2é Kapitein - 4é reg. Jagers te voet 03/10/1918 Most
38/f Leroux Jan,Baptist 11/12/1875 Lamain Hulponderluitenant - 7é linieregiment 24/10/1914 Kales
20/f Lescrauwaet Jan 23/11/1897 Oostende Onderluitenant - 4é linieregiment 09/03/1918 Diksmuide
39/f Leuris Jan 05/04/1895 Hasselt Luitenant - 16é linieregiment 21/10/1917 Diksmuide
10/f L'Heureux Fernand 31/01/1871 Laeken Kapitein-Kommandant - 2é linieregiment 13/10/1914 Hospitaal - Tienen
57/f Liégeois Juul,Alfred 13/09/1878 Saint-Mard. Kapitein-Kommandant - 14é linieregiment 03/10/1918 Oostnieuwkerke
16/f Lienard George,Emiel 11/04/1893 Coolkerke ( Brugge ) Onderluitenant - 3é linieregiment 1914 Tijdens den Ijzerslag
68/f Lippens Paul 11/09/1876 Gent hulponderluitenant - genietroepen 20/08/1915 Oudstuyvekenskerke
35/f Logrée Adelien 27/04/1889 Mozet Luitenant - 15é Linieregiment 19/07/1918 Beveren aan den YZER
13/f Louis Emiel,Juul 23/03/1865 Frame-merie Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 19/08/1914 Bautersem
11/f Lox Hendrik,Oscar 02/02/1877 Kermpt Reserve-Luitenant - 2é linieregiment
Tervate
19/f Loys Pieter 06/11/1881 Gent Kapitein - 4é linieregiment 28/09/1918 tydens het zegeoffensief
65/f Luiten Romaan 12/02/1882 Quaed-Mechelen Onderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 24/10/1914 Slag aan den ijzer
30/f Machiels Polydoor 27/09/1881 Loenhout Tweede Kapitein - 5é linieregiment 30/09/1918 Hoogstade
73/f Maerschalk Ferdinand,eduard 18/03/1897 Sint-Gillis Hulponderluitenant - 8é linieregiment 15/10/1918
52/f Maghin Juul 24/02/1886 Ougrée Kapitein-Kommandant - 12é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
40/f Magnée Jozef,Florent 08/10/1891 Doncelle Hulponderluitenant - 16é linieregiment 29/09/1918 De Panne
57/f Magniette Jozef 01/03/1868 Villers-le-Gambon Kapitein-Kommandant - 14é linieregiment 12/09/1914 Over-de-Vaart
58/f Mahieu Adelson 18/03/1876 Flenu Luitenant - 14é linieregiment 06/11/1914 Oostende
73/f Malevez Leo,xavier,jozef 02/02/1888 St.-Servais ( namen ) Hulponderluitenant - 8é linieregiment 29/29/1918 Handzaeme
40/f Maquinay Albert 26/01/1891 Pepinster Hulponderluitenant - 16é linieregiment 28/09/1918 Wieltje ( Yperen )
68/f Marchal Emiel 20/11/1870 pondrome Kapitein-Kommandant - genietroepen 22/06/1916 Caeskerke
06/f Marchand Karel 20/07/1872 Luik Kapitein-Kommandant - Stafofficieren 06/08/1914
6/f Marchand Karel 20/07/1872 Luik Kapitein-Kommandant , Staf-Adjunkt 06/08/1914 Luik
59/f Marechal Isidoor 07/01/1897 Tienen Hulponderluitenant - 14é linieregiment 07/03/1918 Kippe ( Merckem )
20/f Marée Marcel 28/12/1894 Thon-Samson Onderluitenant - 4é linieregiment 12/08/1914 Velpe ( Halen )
10/f Marichal Hector 16/09/1877 Gent Kapitein-Kommandant-Mitrailleur 2é LiN.Reg. 02/10/1914 Ste-Kattelijne-Waver
59/f Marissal Ferdinand 05/04/1890 Merxem Onderluitenant - 14é linieregiment 17/09/1914 Schaarbeek
56/f Marnette Lodewijk 10/09/1862 Vottem Majoor - 14é linieregiment 24/10/1918 St. Joris bij nieuwpoort
78/f Maroy Joris 23/04/1893 Sint-Amands 2é K.L.O. - infanterie - 18é linieregiment 07/05/1918 Elverdinghe
06/f Marque Robrecht 19/10/1882 Brussel Kapitein-Kommandant - Stafofficieren 12/09/1918 Hondschoote
6/f MarQue Robrecht 19/10/1882 Brussel Kapitein-Kommandant , Staf-Adjunkt 12/09/1918 Hondschoote
66/f Marteau Adolf 25/09/1889 Landelies Luitenant - 15é gemengde brigade 17/11/1914 Ocean - de panne
40/f Martens Albrecht 08/09/1896 Harlebeke Onderluitenant - 16é linieregiment 22/10/1918
78/f Martens Jan 17/09/1893 Leuven Reserveluitenant - 18é linieregiment 22/10/1918 Hansbeke
76/f Martin Narcis 04/09/1886 Hoblange Hulponderluitenant - 10é linieregiment 02/01/1915 Nieuwpoort
51/f Mary Gilbert 05/02/1893 Chimay Onderluitenant - 11é linieregiment 06/08/1914 Luik
20/f Massart Lodewijk 25/04/1893 Philippeville onderluitenant - 4é linieregiment 03/11/1914 Stuyveneke
58/f Masy Juul,Jozef 28/02/1888 Hannut Luitenant - 14é linieregiment 01/11/1918 Kraenpoer
58/f Matagne Maurits 18/07/1891 Engis Luitenant - 14é linieregiment 03/10/1918 Oostnieuwkerke
76/f Mathen Raimond 08/11/1891 Aarlen Hulponderluitenant - 10é linieregiment 22/10/1918 Bellem
12/f Mathieu Maurits 04/10/1883 Gent Onderluitenant - 2é linieregiment 22/10/1914 Pervyse
53/f Mathy Joris 30/08/1894 Beauraing Luitenant - 12é linieregiment 01/07/1916 Op den Yzerdijk
41/f Meeus Antoon,Jan,Maria 22/05/1895 Antwerpen Patroelje-officier Infanterie - 17é linieregiment 08/12/1918 Antwerpen
71/f Mellaerts Juul 30/09/1861 Heverlee Kapitein-Kommandant - 8é linieregiment 23/08/1914 Bonnine
54/f Melon Ferdinand 25/08/1886 Verviers Hulponderluitenant - 12é linieregiment 14/10/1918 Lendelede ( Roeselare )
34/f Mendiaux Sylvain 31/01/1891 Schaerbeek Onderluitenant - 6é linieregiment 26/10/1914 Ramscapelle
42/f Mercier Joris 15/05/1896 Eugies Hulponderluitenant - 8é/14é Art. Regimenten 06/10/1918 Moorslede
39/f Mertens Juul,Achiel 29/11/1875 Locre Majoor - 16é linieregiment 29/09/1918 Moorslede
14/f Meurice Rochus 16/08/1893 Feluy Luitenant - 3é linieregiment 01/11/1918 Brugge
33/f Michaux Paul 08/03/1891 Heverlee Tweede Kapitein - 6é linieregiment 01/05/1917 Diksmuide
11/f Michel Arthur 25/05/1880 Assche Luitenant - 2é linieregiment 18/08/1914 St-Margareta-Houthem
71/f Michel Eugeen,emiel 04/06/1871 poupéhan Kapitein-Kommandant - 8é linieregiment 19/07/1915 Ramscapelle
31/f Micholt Lodewijk,Jozef 04/03/1876 Brugge Hulponderluitenant - 5é linieregiment 12/09/1914 Rotselaer
54/f Misson Jan 29/08/1891 Rochefort Hulponderluitenant - 12é linieregiment 26/03/1918 Bixschoote
54/f Monfort Pieter 10/04/1881 Verviers Reserve Luitenant- 12é linieregiment 28/09/1918 Langemarck
57/f Moreaux Arséné 02/10/1863 Sugny Kapitein-Kommandant - 14é linieregiment 01/04/1915 Kales
76/f Morel Paul 20/04/1895 Brussel Onderluitenant - 10é linieregiment 22/08/1914 Namen
53/f Mostenne Alfred 04/01/1891 Onlez-Jemelle 2é Kapitein - 12é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
76/f Motilor Jozef 30/07/1896 Asselborn ( lux ) Hulponderluitenant - 10é linieregiment 16/10/1918 Thourout
75/f Motz nikolaas 26/02/1895 Aarlen 2é Kapitein - 10é linieregiment 18/10/1918 Hertsberghe
66/f Moulaert Maurits 28/04/1881 Brugge Kapitein-Kommandant - 3é artillerie regiment 17/10/1918 Cabourg
48/f Moureau Hendrik 09/07/1894 Couillet Hulponderluitenant - 9é linieregiment 14/10/1918 Sint-Pieter ( Moorslede )
79/f Mousset Augustijn 22/02/1893 Chatelet hulponderluitenant - 18é linieregiment 25/04/1918 Hospitaal - Hoogstaede
74/f Moyes Jan 17/06/1883 Brussel Hulponderluitenant - 8é linieregiment 25/01/1916 Diksmuide
67/f Mulders Ferdinand 09/04/1895 Brussel Hulponderluitenant - 3é artillerie regiment 14/10/1918 Roeselare
41/f Muny Paul,Huibrecht 11/09/1894 Doornik Hulponderluitenant - 17é linieregiment 29/09/1918 Moorslede
16/f Mussely Karel 08/08/1891 Elsene Hulponderluitenant - 3é linieregiment 30/07/1917 Steenkerke
21/f Muylle Edgar 27/05/1896 Brugge Hulpofficier - 4é linieregiment 08/07/1896 Diksmuide
19/f Navez Huibrecht 13/12/1891 Obaix Luitenant - 4é linieregiment 28/04/1916 oud-stuyvekenskerke
62/f Naviaux Nestor 29/11/1890 Winenne Onderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 10/05/1915 Oostkerke
18/f Nazy Maximiliaan,Jozef 18/03/1868 St-Joost-ten-Noode Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 30/09/1914 Sinte-Kathelijne-Waver
74/f Nestler Ferdinand 29/06/1874 Luik Kapitein-Kommandant - 10é linieregiment 07/05/1916 Diksmuide
38/f Nicolas Jan,Maria 21/05/1895 Martelange Hulponderluitenant - 7é linieregiment 21/10/1918 Somerghem
35/f Noél August,Vital
Leuzelongchamps Luitenant - 15é Linieregiment 14/10/1918 Langemarck
57/f Nys Ferdinand 26/08/1865 Doornik Kapitein-Kommandant - 14é linieregiment 13/09/1915 Kales
22/f Opsomer Hendrik,Jozef 15/07/1892 Steene ( O.VL. ) Luitenant - 23é linieregiment 05/10/1918 Bourbourg ( FR. )
16/f Opstaele Seraphyn 02/02/1891 Slijpe ( W.VL. ) Onderluitenant - 3é linieregiment 18/08/1914 Tienen
34/f Ornelis Emiel,August 08/04/1876 Aeltre Hulponderluitenant - 6é linieregiment 25/11/1914 Diksmuide
53/f Orquevaux Hendrik 26/09/1881 Gérouville 2é Kapitein - 12é linieregiment 21/01/1917 Sint-Maurits ( Parijs )
16/f Ortmans Andre 15/09/1891 Antwerpen Hulponderluitenant - 3é linieregiment 16/10/1918 Lichtervelde
17/f Osselaere George 09/11/1880 Kortrijk Kapitein-Kommandant - 22é linieregiment 28/09/1918 Jonckershove
35/f Pape Fritz 28/02/1891 Aalst Hulponderluitenant - 15é Linieregiment 22/12/1917 "Oceaan" De Panne
50/f Paque Jan 09/06/1889 Luik 2é Kapitein - 11é linieregiment 29/09/1918 Stadenberg
13/f Pascal Leo 03/02/1866 Ieperen Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 06/10/1914 Waelhem
65/f Paternoster Karel 09/11/1891 Vollezeele Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 28/09/1918 Poelcapelle
62/f Pauchet Desideer 02/12/1893 Winenne Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 16/05/1916 Diksmuide
30/f Paulet Arthur 10/04/1882 Florennes Luitenant - 5é linieregiment 12/09/1914 Rotselaar
16/f Peellaert Amaat 28/01/1896 Oostende Hulponderluitenant - 3é linieregiment
Kruistraete-Amersvelde
77/f Peeters Gustaaf 13/11/1892 Thielen Hulponderluitenant - 10é linieregiment 14/10/1918 Cortemarck
40/f Perdaens Jan,Frans 21/01/1890 Ukkel Hulponderluitenant - 16é linieregiment 30/09/1918 Passchendale
54/f Perin Hendrik 14/12/1879 Hotton Hulponderluitenant - 12é linieregiment 29/09/1918 Stadenberg
66/f Peteau Raimond 26/09/1874 Schaerbeek Kapitein-Kommandant - 9é gemende brigade 21/10/1914 ijzerfront
77/f Petit Luciaan 11/03/1893 Grand-Manil Onderluitenant - 10é linieregiment 08/11/1914 Lampernisse
19/f Pettens Karel,Jozef 05/07/1888 Leuven Hulpluitenant - 4é linieregiment 26/10/1918 Laatste Offensief
43/f Phalempin Marcel,Jan 16/04/1897 Moeskroen Hulponderluitenant - Genie troepen 2é Afd. 01/10/1918 Oostvleteren
48/f Philippart Marcel 03/10/1896 Boninne Hulponderluitenant - 9é linieregiment 27/10/1918 Brugge
36/f Philippot Victor 17/10/1869 Antwerpen Majoor - 7é linieregiment 21/10/1918 Somergem
48/f Pierard Gustaaf 10/06/1892 Anthée Hulponderluitenant - 9é linieregiment 20/10/1914 Lombartzijde
35/f Pil Robrecht 04/07/1894 Oostende Hulponderluitenant - 15é Linieregiment 19/10/1918 Zonnebeke
33/f Pirard Paul 14/12/1863 Morlanwelz Tweede Kapitein - 6é linieregiment 16/12/1914 nieuwpoort/Lombartzijde
50/f Pirard Jozef 09/07/1890 Luik Luitenant - 11é linieregiment 21/02/1918 ZIEKTE - GRIEP
53/f Pire Ferdinand 09/04/1886 Diest 2é Kapitein - 12é linieregiment 29/09/1918 Stadenberg
72/f Pire emiel 19/04/1885 Namen Luitenant - 8é linieregiment 22/10/1914 Tervaete
65/f Pireaux Emiel,Jules 03/01/1889 lobbes Onderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 06/08/1914 Sart-Tilman ( luik )
55/f Piters Jan 15/07/1890 Visé Hulponderluitenant - 12é linieregiment 29/09/1918 Stadenberg
77/f Plaqcuet Albrecht 30/06/1890 Nives Hulponderluitenant - 10é linieregiment 22/08/1914 Wartet
68/f Poliet Luciaan 25/01/1885 Elsene Kapitein-Kommandant - genietroepen 08/09/1916 Diksmuide
55/f Poncin Kamiel 21/04/1890 Flonville Hulponderluitenant - 12é linieregiment 26/10/1914 Slag aan den Yzer
51/f Ponsaerts Hendrik 12/06/1885 Halle-Boyenhoven Hulponderluitenant - 11é linieregiment 25/10/1914 Diksmuide
38/f Pottier Hendrik 03/12/1881 Schaerbeek Hulponderluitenant - 7é linieregiment 18/06/1918 De Panne
52/f Pouplier Jozef 19/12/1866 Louvegné Kapitein-Kommandant - 12é linieregiment 20/10/1914 Diksmuide
66/f Putz Juliaan 08/03/1882 Béche-Vielsalm Luitenant - 15é artillerie regiment 18/10/1918
55/f Putzeys Joris,Edward 23/09/1891 Bouillon Hulponderluitenant - 12é linieregiment 04/10/1915 Diksmuide
65/f Putzeys Robrecht 14/04/1895 Bouillon Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 03/10/1918 Most
21/f Quintus Arthur 04/02/1888 St-Pieters-Leeuw Hulpofficier - 4é linieregiment 28/09/1918 Tydens het zegeoffensief
48/f Raick Emiel 12/08/1894 Luik Hulponderluitenant - 9é linieregiment 17/04/1918 Merckem
59/f Ramoisiaux Hendrik 10/10/1893 Noduwez Onderluitenant - 14é linieregiment 12/09/1914 Over-de-Vaart ( Haecht )
21/f Raty Joris,Lodewijk 21/12/1890 Bouillon Hulponderluitenant - 4é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
60/f Raucroix Hendrik 12/03/1880 Treignes Kapitein-kommandant - 1é reg. Jagers te voet 05/04/1918 Merckem
46/f Reisdorf Joris 08/12/1882 Brussel Tweede Kapitein - 9é linie regiment 08/09/1915 de Panne
37/f Remy Max 14/03/1867 Parijs ( FR ) Kapitein-Kommandant - 7é linieregiment 06/10/1914 Pullaer
78/f Remy Omer 29/02/1892 Frasnes-Lez-Couvin Luitenant - 18é linieregiment 09/09/1919 Krijgshospitaal - Brussel
48/f Renkin Paul 15/05/1886 Elsene Hulponderluitenant - 9é linieregiment 24/04/1915 Vigogne
50/f Rennoir Ernest 26/02/1876 Namen 2é Kapitein - 11é linieregiment 06/08/1914 Luik
75/f Roba albrecht 14/09/1894 Tenneville Luitenant - 10é linieregiment 02/06/1917 Boesinghe
74/f Roberts-Jones Adolf 15/07/1891 Sint-Gillis ( brussel ) Hulponderluitenant - 8é linieregiment 05/05/1917 Hoogstade
13/f Rollin Paul 28/10/1872 Haine-St-Paul Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 21/10/1914 Schoorbakke
61/f Rombaut Emiel 14/01/1893 Antwerpen Luitenant - 1é reg. Jagers te voet 01/11/1918 Roi Albert ( parijs )
72/f Roothooft edmond 22/11/1893 Antwerpen Luitenant - 8é linieregiment 09/11/1918 Brugge
25/f Rothermel Joris 01/10/1872 Antwerpen Kapitein-Kommandant 3é Gemengde brigade 12/09/1914 Schiplaken
41/f Rottenburg ferdinand,Jozef 12/12/1892 Brussel Hulponderluitenant - 17é linieregiment 01/10/1918 Moorslede
05/f Rousseau Kamiel 26/12/1877 Andenelle-Andenne Majoor - Stafofficieren 06/10/1918 Hospitaal ocean - de panne
5/f Rousseau Kamiel 26/12/1877 Andenelle-Andenne Majoor , Stafadjudant 06/10/1918 De Panne ( de oceaan )
18/f Rousseaux Arthur 3/12/1860 Charleroi Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 25/11/1915 Sinte-anna-ter-Muiden
09/f RuQuoy Juul,Richard 12/04/1869 Audenaerde Luitenant - Kolonel 2é Linieregiment 31/12/1917 Steenstraete
29/f Ruth Jaak,Jozef 16/03/1865 Ebenemaal Kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 04/11/1914 Liverpool
60/f Sabbe Juul 04/09/1870 Pecq Majoor - 1é reg, jagers te voet ?/10/1918 Landeghem
16/f Salmon Gaston 27/05/1870 Monceau-sur-Sambre Onderluitenant - 3é linieregiment 28/09/1918 Nachtegaal
21/f Salmon Jozef 02/07/1893 Bois-Colombes ( FR ) Hulponderluitenant - 4é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
26/f Salomon Robrecht 07/08/1897 Brussel Onderluitenant - 7é Arttillerie regiment 03/10/1918 Stadenberg
71/f Salpetier Adolf,leopold 16/07/1860 Termes Majoor 07/11/1914 Bristol
22/f Samoey Jeroom,Marcel 20/09/1893 Alveringhem Hulponderluitenant - 23é linieregiment 02/10/1918 Zarrenbeek
22/f Samuel Gustaaf 27/04/1896 Hofstade Onderluitenant - 23é linieregiment 31/10/1918
26/f Sandra Alfons 20/07/1885 Brugge Hulpofficier - genietroepen 06/07/1916 Hoogstade
77/f Scarceriaux Emiel 19/02/1878 Ecaussines-d'enghien reserve onderluitenant - 10é linieregiment 27/10/1914 Pervyse
74/f Scheenaerts Jozef 21/05/1891 Bladel-en-Netersen( ned ) Hulponderluitenant - 8é linieregiment 16/10/1918 Wijnendaele
16/f Scheyvaerts Jan 09/02/1885 Tienen Onderluitenant - 3é linieregiment 08/10/1914 Duffel
25/f Schievekamps Karel 27/07/1888 Mechelen Luitenant 7é Art.Regiment 24/12/1915 Ieperen
59/f Schmitz Maurice 26/10/1891 Spa Hulponderluitenant - 14é linieregiment 21/11/1915 Paal 16 van den ijzer
38/f Schnitzeler Frederik 18/06/1896 Elsene Hulponderluitenant - 7é linieregiment 30/05/1917 Diksmuide
78/f Schoofs Jan 22/08/1869 Brugge Majoor,Stafadjunkt - 18é linieregiment 03/07/1917 Steenstraete
55/f Schulte Frederik 12/04/1892 Antwerpen Hulponderluitenant - 12é linieregiment 13/10/1918 Moorslede
25/f Scoumanne Firmin 20/01/1891 Chimay Luitenant bij het loopgraafgeschut 26/10/1916 Caeskerke
66/f Selliére Gabriel,Marcel 18/11/1887 Witry Luitenant - 3é artillerie regiment 09/04/1916
55/f Sepulchre Lodewijk 05/08/1888 Herstal Hulponderluitenant - 12é linieregiment 03/10/1917 De Panne
31/f Sergysels Jan 14/12/1894 Oostende Onderluitenant - 5é linieregiment 14/10/1918 Moorslede
62/f Serulier Ferdinand 16/11/1889 Luik Reserve-onderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 02/10/1918 Roeselare
16/f Servais Ernest 21/02/1892 Ieperen Onderluitenant - 3é linieregiment 18/08/1915 Zuidschoote
43/f Severin Max 29/10/1894 Elsene Tweede Kapitein - Genie troepen 2é afd. 18/10/1918 Waerd
14/f Sidders Juul 20/12/1867 Gent Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 18/08/1914 Grimde (Thienen)
68/f Simon Edmond 04/07/1883 Nijvel Luitenant - genietroepen 06/08/1914 Rabosée-wandre
37/f Simonet Juul 28/08/1882 Philippeville Kapitein-Kommandant - 7é linieregiment 05/10/1918 Moorslede
40/f Smits Leo 13/04/1894 Antwerpen Hulponderluitenant - 16é linieregiment 27/10/1917 Diksmuide
12/f Snoeck Raoul 29/07/1893 Gent Onderluitenant - 2é linieregiment 28/09/1918 Clercken
34/f Soenen Elias,Gaston 22/01/1895 Woesten Hulponderluitenant - 6é linieregiment 14/10/1918 Iseghem
43/f Sohie Edgard 15/10/1872 Hoeylaert Kapitein-Kommandant - Genie troepen 2é afd, 04/11/1914 Lombaertzijde
62/f Sohier Ferdinand 17/11/1889 Schaerbeek Onderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 06/08/1914 Sart-Tilman ( Angleur )
21/f Solbreux Pieter,Edmond 10/08/1889 Namen Onderluitenant - 4é linieregiment 27/07/1918 Bisschoote
36/f Spanoghe Ferdinand 06/10/1861 Antwerpen Majoor - 7é linieregiment 02/10/1914 St-Cathelijne-Waver
21/f Speybrouck Alfred 21/05/1891 Ieperen Onderluitenant - 4é linieregiment 22/10/1914 Schoorbakke
18/f Stacquet Joris 02/12/1868 Brussel Majoor - 4é linieregiment 12/08/1914 Halen
77/f Steenhaut Robrecht 19/12/1894 Gent Hulponderluitenant - 10é linieregiment 18/10/1918 Oostkamp
64/f Steinmetz Norbert 25/05/1890 Bastogne Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 15/05/1916
42/f Stevens Jan 04/02/1890 Vorst Kapitein-Kommandant - 8é/14é Art. Regiment 06/10/1918 Moorslede
10/f Strea Frans,Jozef 25/04/1873 St-Truiden Kapitein-Kommandant - 2é linie regiment 18/08/1914 St-Margareta-Houthem
34/f Streitz Jan 18/08/1893 St-Gillis Hulponderluitenant - 6é linieregiment 12/04/1917 Hoogstade
18/f Swarth Eduard,Jan 04/07/1876 Elsene Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 27/09/1914 Hofstade
64/f Tasse Maurits 28/07/1897 Forchies-la-marche Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 29/09/1918 Westroosebeke
77/f Taymans Karel 14/08/1896 Tubize Hulponderluitenant - 10é linieregiment 15/10/1918 Cortemarck
65/f Ternez Gaston 11/12/1890 Paturages Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 18/10/1918 Cabourg - adinkerke
47/f Teurlincs Juul 13/07/1892 Sint-Joost-ten-Noode Luitenant - 9é linie regiment 28/09/1918 Stadenberg
41/f Teuwen Hendrik 28/03/1894 Tongeren Hulponderluitenant - 17é linieregiment 25/04/1918 Oudstuyvekenskerke
72/f Theisen jozef 19/09/1880 Metz ( FR ) Reserve-Luitenant - 8é linieregiment 22/06/1918 Woesten
46/f Thélie Emiel,eduard 07/11/1870 Schaerbeek Kapitein,Kommandant - 9é linie regiment 05/08/1914 Sint-Jan
62/f Themans Oscar 10/04/1887 Boninne Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 24/10/1914 Boitsoecke
43/f Themelin Paul 11/10/1889 oisy Reserve-Onderluitenant - Genie troepen 2é afd, 01/07/1917 Hoogstade
77/f Thibaut ( ridder ) Xaveer 14/10/1896 Rhisne Hulponderluitenant - 10é linieregiment 15/10/1918 Thourout
63/f Thioux Achiel 13/07/1866 Méan reserve-Kapitein - 4é reg. Jagers te voet 03/10/1918 Most ( Oostnieuwkerke )
29/f Thiry Theophiel 04/12/1869 Luxemburg Kapitein-Kommandant - 5é linieregiment 12/09/1914 Wijgmael
42/f Thonard Paul 13/05/1870 Antwerpen Luitenant-Kolonel - 8é/14é Art.Regimenten 21/12/1917 Cabour
43/f Tilman Willem 15/12/1885 Elsene Kapitein-Kommandant - Genie troepen 2é afd, 26/10/1918 Cabourg
49/f Tinant Lodewijk 16/12/1885 Houffalize Kapitein-Kommandant-11é linieregiment 24/10/1918
65/f Tombeur Raoul 12/11/1888 Gent Reserve-Onderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 21/03/1916 de ocean - de panne
34/f Transaux Emiel 13/03/1876 Machelen Hulponderluitenant - 6é linieregiment 30/10/1914 Ramscapelle
72/f trion Paul 21/04/1895 Geeraerdsbergen Reserve-Luitenant - 8é linieregiment 16/11/1917 Merckem
64/f Tulkens Jozef 05/03/1884 Diest Reserve-Luitenant - 4é reg. Jagers te voet 03/10/1919 Oostnieuwkerke
24/f Tybergin Karel 15/01/1894 Ukkel Onderluitenant - 24é linieregiment 13/09/1918 Kippe
59/f Tysebaert Pieter 17/01/1893 Neder-over-Heembeek Onderluitenant - 14é linieregiment 17/09/1914 Caen ( FR )
58/f Usé Ferdinand 26/03/1892 Sprimont Reserve-Luitenant - 14é linieregiment 03/10/1918 Aalst
35/f Van Belle Maurits 17/07/1888 Gent Onderluitenant - 15é linieregiment 28/10/1918 Beveren aan de YZER
21/f Van Beveren Jozef 17/03/1890 Eggewaartscapelle Onderluitenant - 4é linieregiment 07/10/1914 Antwerpen
14/f Van Boxelaere Peter,Benediktus 26/01/1877 Borgerhout Luitenant - 3é linieregiment 01/09/1914 Kappellenbosch
55/f Van Calck Lodewijk 08/01/1890 Verviers Onderluitenant - 12é linieregiment 29/09/1914 Chapelle
21/f Van Caloen ( Baron ) Raimond 13/06/1892 Brugge Hulpofficier - 4é linieregiment 20/07/1915 Huis van den Veerman
38/f Van Camp Arthur 07/08/1887 Willebroek Onderluitenant - 7é linieregiment 26/08/1914 Haecht
61/f Van Caneghem Emiel 11/06/1874 Doornik reserve-Luitenant - 1é reg. Jagers te voet 05/08/1914 Namen
72/f Van Daele Herman 31/01/1880 Yperen Luitenant - 8é linieregiment 27/09/1914 Sint-Gillis
12/f Van Damme Gaston 20/01/1894 Antwerpen Onderluitenant - 2é linieregiment 18/10/1918 Peerstalle( wynghem)
36/f Van de Moortel Frans,Odilon 28/08/1861 Lebbeke Majoor - 7é linieregiment 24/09/1918 Moorslede
21/f Van De Mosselaer Kamiel 05/07/1894 Niel Hulponderluitenant - 4é linieregiment 31/10/1918 Somerghem
13/f Van de Putte Victoor 07/02/1864 Leffinghe ( O.VL. ) Majoor - 3é linieregiment 15/11/1914 Pervijse
16/f Van De Putte George 04/02/1897 Oostende Onderluitenant - 3é linieregiment 09/11/1916 Pervyse
48/f Van De Velde Victor 30/01/1893 Gelrode ( Aerschot ) Onderluitenant - 9é linieregiment 07/10/1914 Antwerpen
65/f Van De Wouwer Emiel 20/07/1894 Berchem - antwerpen Hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 07/03/1918 Merckem
42/f Van Den Abeele Isidoor,Prosper 31/01/1891 Zele Tweede Kapitein - 8é/14é Art. Regimenten 02/11/1918 ZIEKTE - Griep
34/f Van Den Broeck Jan,Jozef 15/12/1893 Hekelghem Hulponderluitenant - 6é linieregiment 18/10/1918 Lendeleke
30/f Van Den Bussche
02/01/1876 Ieperen Tweede Kapitein - 5é linieregiment 25/08/1914 Boortmeerbeek
31/f Van Den Eede Luciaan,Jan 02/02/1876 Mechelen Hulponderluitenant - 5é linieregiment 12/09/1914 Rotselaer
18/f Van Der Cruyssen Maurits 12/05/1871 Thielt Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 20/10/1914 Schoorbakke
50/f Van Der Heyden Maurits 26/09/1892 Tongeren Luitenant - 11é linieregiment 14/10/1918 Beythem ( Roeselare )
35/f Van Der Hoeven Paul 13/01/1880 Gent Luitenant - 15é Linieregiment 15/10/1918 Iseghem
48/f Van Der Stucken Edmond 18/07/1894 Antwerpen Hulponderluitenant - 9é linieregiment 27/10/1918 Kales
46/f Van deun Eugeen,Jozef 02/10/1869 Brussel Kapitein-Kommandant - 9é linie regiment 06/08/1914 wandre
15/f Van Dijck Theodoor 09/07/1895 Borgerhout Luitenant - 3é linieregiment 01/05/1918 Diksmuide
47/f Van Eechoudt Fuldar 08/02/1888 New-York ( U.S.A. ) Hulpluitenent- 9é linie regiment 28/09/1918
30/f Van Gestel Antoon 31/05/1878 Antwerpen Tweede Kapitein - 5é linieregiment 12/09/1914 Molen
72/f Van Keer Honorius 03/04/1881 Lebbeke reserve-Luitenant - 8é linieregiment 18/12/1914 Diksmuide
71/f Van Laethem Adolf 28/03/1877 Sint-Gillis 2é Kapitein - 8é linieregiment 22/10/1914 Tervaete
51/f Van Lindt Jan,Antoon 28/11/1892 Overpelt Hulponderluitenant - 11é linieregiment 14/10/1918 Moorslede
50/f Van loo Emiel,Alfons 10/10/1879 Luik 2é Kapitein - 11é linieregiment 06/08/1914 Luik
24/f Van Loocke Polydoor 02/01/1893 Sinte-Maria-Aalter Luitenant - 24é linieregiment 29/09/1918 Staden
24/f Van Loocke Emiel 26/08/1894 Sinte-Maria-Aalter Luitenant - 24é linieregiment 11/09/1918 Merckem
71/f Van Melkebeke Hip. - Hilloné 10/10/1886 Borsbeke 2é Kapitein - 8é linieregiment 10/08/1919 Borsbeke
34/f Van Neer Adolf 10/12/1875 Saffelaere Hulponderluitenant - 6é linieregiment 30/09/1914 St-Kathelijne-Waver
40/f Van Nieuwenhuyse Robrecht 14/12/1893 Wetteren Hulponderluitenant 22/10/1918 Schipdonck
78/f Van Roy Eduard 04/11/1891 Antwerpen Reserveluitenant - 18é linieregiment 07/11/1918 Zwynaerde
15/f Van Schoren Hendrik 24/07/1889 Antwerpen Luitenant - 3é linieregiment 28/09/1918 Kwabeek
30/f Van Veerdeghem Juliaan 11/10/1891 Selzaete Tweede Kapitein - 5é linieregiment 14/10/1918 Hoogstade
18/f Van Vlierberghen Lodewijk 27/09/1867 St-Niklaas Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 13/08/1914 Halenden
11/f Van Waes Albert,August 10/10/1891 Rupelmonde Luitenant - 2é linieregiment 29/09/1918 Hospitaal - Hoogstaede
67/f Vande Putte Marcel 10/01/1893 Oostende Onderluitenant - 43é batterie 30/10/1914 Ramscapelle
50/f Vanden Abeele Oskar 11/06/1895 Mariakerke Reserve-Luitenant - 11é linieregiment 19/10/1918 Zonnebeke
11/f Vandenhende George 17/11/1895 St-Amandsberg Luitenant - 2é linieregiment 14/09/1916 Caeskerke
74/f Vanderauwera Jozef 07/05/1887 Schaerbeek Hulponderluitenant - 8é linieregiment 03/01/1916 Diksmuide
12/f Vanderstock Achiel 10/01/1877 Paricke ( O.VL. ) Hulponderluitenant - 2é linieregiment 02/10/1914 Duffel
55/f Vanopstal Jan,Baptist 26/12/1884 Winxele Hulponderluitenant - 12é linieregiment 14/10/1918 Lendelede
51/f Veckman Joris 15/05/1890 Elsene Hulponderluitenant - 11é linieregiment 18/04/1918 Bixschoote
65/f Verbelen Maurits 27/11/1892 Schaerbeek hulponderluitenant - 4é reg. Jagers te voet 01/11/1918 Landeghem
37/f Verbert Leo 03/10/1881 Borgworm Luitenant - 7é linieregiment 05/10/1914 De Nethe
60/f Vergeynst Renaat 20/08/1878 deftinge 2é Kapitein - 1é reg. Jagers te voet 06/08/1914 Sart-Tilman ( luik )
72/f Verhaegen Gilbert 08/12/1893 Baelegem Hulponderluitenant - 8é linieregiment 11/11/1918
10/f Verloove Oscar,Hypoliet 09/05/1870 Gent Kapitein-Kommandant - 2é linieregiment 18/08/1914 St-Margareta-Houthem
14/f Vermeire Leo,Thomas 29/06/1890 St-Niklaas-Waes Tweede Kapitein - 3é linieregiment
Clercken
22/f Vermeire Prosper 19/04/1894 Eekloo Reserve-Luitenant - 23é linieregiment 28/09/1918 Houthulst
24/f Vernez Norbert 17/12/1886 Petegem ( Deinze ) Luitenant - 24é linieregiment 28/09/1918 Kloostermolen
16/f Vervynck Oskar 18/06/1889 Gent Onderluitenant - 3é liniregiment 18/10/1918 Wijnghene
06/f Vilain Marius 06/01/1879 hornu Kapitein-Kommandant - Stafadjunkt 13/07/1915 Diksmuide
48/f Vilain juul 04/06/1892 Wasmes Hulponderluitenant - 9é linieregiment 20/10/1914 Lombartzijde
6/f Vilain Marius 06/01/1879 Hornu Kapitein-Kommandant - Staf Officier 13/07/1915 Dikmuide
30/f Vincent Hendrik,Albrecht 26/02/1881 Winenne Luitenant - 5é linieregiment 30/10/1914 Ramscapelle
37/f Vlaeminck Jozef 18/11/1890
Tweede kapitein - 7é linieregiment 05/10/1918 Moorslede
24/f Vuylsteke Pieter 28/11/1894 Brussel Onderluitenant - 24é linieregiment 22/08/1918 Beveren ( A.D.YZER )
19/f Wacquez Florian 01/08/1870 Blandain Kapitein-Kommandant - 4é linieregiment 12/08/1914 Halen
59/f Walmach Jozef 03/07/1892 Tongeren Hulponderluitenant - 14é linieregiment 15/10/1916 Alveringhem
53/f Warrimont Jan,Pascal 23/05/1890 Verviers 2é Kapitein - 12é linieregiment 14/10/1918 Rolleghem-Capelle
62/f Wattier Gaston 18/12/1877
Hulponderluitenant - 1é reg. Jagers te voet 23/11/1914 Canterburry ( England )
10/f Wauthier Eduard 03/12/1868 Florennes Kapitein-Kommandant - 2é linieregiment
St-Margareta-Houthem
47/f Wauthoz Luciaan 12/12/1888 Brussel Luitenant - 9é linie regiment 20/10/1914 Lombartzijde
14/f Wenis Kamiel 07/04/1876 ghyverinchove( W.VL ) Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 05/01/1916 Zuid-schoote
50/f Wery Hendrik 06/08/1882 Borgworm Luitenant - 11é linieregiment 28/09/1914 Antwerpen
16/f Westendorp Ernest 10/10/1883 Sint-Gillis Onderluitenant - 3é linieregiment 19/08/1914 Bautersem
38/f Weyemberg Jozef 19/04/1891 Ougrée Hulponderluitenant - 7é linieregiment 30/09/1918 Moorslede
23/f Weyler Michiel 15/02/1865 Wiltz ( LUX. ) Majoor - 24é linieregiment 29/09/1918 Zarren
05/f Wielemans Felix 10/01/1863 Gent Luitenant - Generaal - Stafofficieren 05/01/1917 Houthem
47/f Wielemans Luciaan 21/01/1894 Brussel Reserve -luitenant - 9é linie regiment 29/09/1918 Stadenberg
5/f Wielemans Felix 10/01/1863 Gent Luitenant-Generaal , Algemeen Stafoverste 05/01/1917 Houthem
14/f Willaime Josef 30/05/1863 Herbeumont ( LUX ) Kapitein-Kommandant - 3é linieregiment 18/08/1914 Tienen
22/f Willems Amaat 20/07/1893 Oostende Hulponderluitenant - 23é linieregiment 29/09/1918 Staderreke ( Staden )
12/f Wils Frans 11/11/1891 Dendermonde Hulponderluitenant - 2é linieregiment 11/09/1918 Merckem
16/f Winandy Hendrik 16/09/1891 Brussel Hulponderluitenant - 3é linieregiment 28/09/1918 Kippe
77/f Winters Jaak,Arnold 18/05/1890 Groote-Brogel Hulponderluitenant - 10é linieregiment 08/04/1918 Merckem